Ігор Гузь виконує обіцянку: звітує громаді про свою роботу

16 Червень 2017
 Червень 16, 2017

14 червня, у середу, народний депутат Ігор Гузь впродовж працював з громадою  округу №19. Він зустрівся із жителями Іваничівського району, брав участь у нагородженні переможців конкурсу міні-грантів «Крок назустріч» в Нововолинську та спілкувався із журналістами  у Володимирі-Волинському.

Свою роботу він розпочав із Іваничівщини. Тут відвідав селище Іваничі, а також села Соснина і Поромів.

Зокрема, в Іваничівській ЗОШ №1 оглянув, як здійснили капітальний ремонт санітарних вузлів на трьох поверхах школи. Будівельні роботи фінансувалися за кошти державної субвенції. На ці цілі, з ініціативи депутата, надійшло 270 тис. грн. Також для освітнього закладу він минулоріч посприяв аби за програмою міністерства освіти і науки, школярам забезпечили комп’ютерний клас.

У приміщенні будинку культури в селі Соснина Ігор Гузь прозвітував перед жителями села і оглянув місцевий ДНЗ. Зокрема, тут встановили дитячий майданчик за кошти з субвенції (вартістю майже 80 тис. грн), а в с. Менчичі (Соснинської сільради) за 250 тис. грн минулорічної субвенції відремонтували сільську школу. У будівлі повністю перекрили дах, замінили окремі старі вікна та двері  на енергозберігаючі.

Комп’ютерний клас для учнів ЗОШ у селі Поромів, що є центром новоствореної об’єднаної територіальної громади,  придбали минулоріч коштом субвенції (вартість – 160 тис. грн ), також для дітей встановили дитячо-спортивні майданчики (вартість –  майже 80 тис. грн).

Загалом, у 2016 році з державного бюджету на розвиток Іваничівського району надійшло 4,7 млн грн, з них – 520 тис. грн спрямували на соціально-економічний розвиток Поромівської ОТГ, 330 тис. грн для Соснинської сільради, і 530 тис. грн – для Іваничівської селищної ради.

З першого цьогорічного траншу коштів з державної казни, за сприяння нардепа, Іваничівщина отримала 880 тисяч гривень. Так, Іваничівська селищна рада за 180 тис. грн зможе придбати комп’ютерний клас для учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Юрія Лелюкова та за 100 тис. грн. – відремонтують дах у школі І ступеня в селі Лежниця (Поромівської ОТГ).

Ігор Гузь вважає, що політик має вести свою роботу публічно, тому він і надалі продовжуватиме динамічно працювати, звітуючи перед громадою Прибужжя.

Прес-служба народного депутата України