Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя: новий формат роботи

18 Грудень 2017
 Грудень 18, 2017

Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк презентувала результати системної підтримки децентралізації у громадах краю. Головний результат – створення 12 спроможних ОТГ та фактичне завершення формування нових громад.
Підсумки цього етапу діяльності вона підбила під час публічного звіту ініціатора створення Асоціації, народного депутата Ігоря Гузя, 15 грудня.

Тепер на порядку денному Асоціації – надання консультацій, залучення експертів, залучення міжнародних партнерів та обмін досвідом для повноцінного розвитку як новостворених, так і вже «досвідчених» ОТГ Прибужжя. Також актуальними напрямками стануть навчання щодо підготовки та впровадження грантових проектів, а також розвиток молодіжних спільнот та молодіжних хабів у громадах округу.

«Крім сприяння приєднаю сіл до уже створених громад, ми плануємо продовжити активний розвиток молодіжної політики, напрацьовувати нові проекти разом із міжнародними партнерами, а також забезпечувати всебічну консультаційну підтримку для голів та депутатів ОТГ», – підсумувала Валентина Степюк.

Між Асоціацією місцевого самоврядування Прибужжя, створеної за ініціативи нардепа, упродовж 2017 року підписали дві угоди та десяток листів-намірів про міжнародну співпрацю з гмінами Республіки Польща. Зокрема, уклали 3 угоди з питань співробітництва та партнерства Асоціації зі Спілкою Гмін Любельщизни. Упродовж відбувалися спільні з поляками заходи.

Прес-служба народного депутата України