Аварійну дорогу «Львів-Радехів-Луцьк» ремонтуватимуть коштом митниці

3 Вересень 2015
 Вересень 3, 2015

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту доріг загального користування. За це рішення проголосувало 234 депутати.

Мова йде про те, що на період проведення експерименту для реалізації зазначених заходів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів, спрямовуються 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, ПДВ з ввезених на митну територію України товарів, що справляються під час митного оформлення на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей.
«Суть закону полягає в наступному: 50% від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів, зокрема у Волинській області надійдуть для ремонту дороги Львів-Радехів-Луцьк (Н-17)», – написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Ігор Гузь.
«Тема, якою займаєтьмя міжфракційне депутатське об’єднання “Контрабанда-СТОП!”, як ніколи актуальна. Більше надходжень до бюджету – більше коштів на ремонт найубогішої дороги на Волині», – зазначив також нардеп.
Прес-служба народного депутат України Ігоря Гузя