Через низьку пенсію нововолинці звертаються за допомогою до нардепа

19 Лютий 2018
 Лютий 19, 2018
Вирішення проблем мешканців Нововолинська уже під час прийому громадян помічником народного депутата Ігоря Гузя – Богданом Бадзюнем – сприяє ефективній комунікації команди обранця із виборцями.

Аналізуючи питання, з якими жителі шахтарського міста звернулися, стає зрозуміло, що не всі вони є у компетенції парламентаря. Однак на всі ці прохання люди отримують не просто відповідь, а реальне вирішення проблем.

Найчастіше громадяни звертаються із питаннями перерахунку, надбавок до пенсії. Наприклад, жінка, що півжиття відпрацювала на шахті, виконувала надскладну технічно роботу, сьогодні отримує пенсію менше двох тисяч гривень. Також актуальними є проблеми нарахування субсидій, потреба у реструктуризації боргів за комунальні платежі.

Як розповідають нововолинці, коли постає проблема зі здоров’ям, доводиться обирати – комуналка, ліки чи повноцінне харчування. Тому звертаються люди до нардепа Ігоря Гузя і з проханням виділити матеріальну допомогу через низьку пенсію.

Чимало питань, із якими прийшли громадяни на прийом, вирішувались на місці – через дзвінки до спеціалістів профільних органів, а також – скерування осіб у відповідні структури. Загалом, до кожного звернення громадян – індивідуальний і професійний підхід.

Прес-служба народного депутата.