Депутат Верховної Ради Ігор Гузь привітав володимирчан із Днем міста

30 Липень 2018
 Липень 30, 2018

Народний депутат України Ігор Гузь привітав володимирчан із 1030-річницею з дня заснування міста.
Він вручив подяки активним жителям Володимира-Волинського. Зокрема, директору підприємства теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго», депутату міськради Сергію Кобі, урбаністу та дизайнеру міських просторів Андрію Гнатюку, начальнику управління освіти, молоді та спорту виконкому Володимир-Волинської міськради Вячеславу Петруку, громадській активістці й організаторці мистецьких проектів Тетяні Токаревій та викладачці Володимир-Волинського вищого професійного училища Галині Сидорчук.

«Бажаю кожному з вас, від себе особисто та моєї команди, – віри, оптимізму і ніколи не опускати руки. Сьогодні багато викликів в державі, але я переконаний, що у нас є всі шанси стати на ноги і боротися за українську державу. Древній княжий Володимир – це серце Великої Волині. І ми усі цим маємо гордитися», – зазначив парламентар.

Також за ініціативи народного депутата, у співпраці з Володимир-Волинською міською радою та за фінансової підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», ввечері для гостей та мешканців міста із концертною програмою виступив народний артист України Віктор Павлік.

Прес-служба народного депутата.