Депутати об’єднаних громад Любомльщини удосконалювали навики роботи

16 Березень 2018
 Березень 16, 2018

 

Сьогодні, 16 березня, на Волині завершуються триденні навчання для депутатів об’єднаних територіальних громад округу №19, що ініціював народний депутат Ігор Гузь в рамках проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА.

Навчання проходили у форматі семінарів-тренінгів.

«Потрібно й надалі проводити подібні семінари. Дуже сподобались методи подачі інформації на семінарі, а також тренери. Дізналася про нові форми, методи та інструменти роботи депутата. Дуже цікавило питання регламенту – почула під час семінару багато корисної інформації. Подібні навчання не лише поглиблюють знання, а й додають впевненості», – впевнена депутат Вишнівської ОТГ Тетяна Повшук.

«Звісно, проведення таких семінарів є дуже корисним. Є бажання і надалі брати участь у семінарах та тренінгах. Адже під час навчань можна почерпнути для себе багато нової, цікавої і корисної інформації задля ефективношої роботи. Обмінявся контактами з депутатами інших громад та тренерами і, сподіваюсь, що подальше наше спілкування буде продуктивним», – переконаний депутат Рівненської ОТГ Микола Гурко.

Головні теми, які розглядали під час семінарів:

  • статус депутата місцевої ради та його законодавче забезпечення;
  • форми, методи та інструменти роботи депутата для продуктивної діяльності;
  • ефективна взаємодія та комунікація з виборцями та місцевою громадою;
  • співпраця депутатів місцевих рад з народним депутатом.

Тренерами упродовж 14-16 березня були:

  • директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк;
  • експерт з муніципальних послуг Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Лавринюк;
  • юрисконсульт Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Андрій Погорілий;
  • виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк;
  • виконавчий директор Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус.

Загалом, участь у навчаннях взало 73 депутати. У Нововолинську це – 26 депутатів від Іваничівської, Поромівської, Литовезької та Павлівської ОТГ; у Володимирі-Волинському – 25 депутатів від Устилузької, Зимнівської, Зарічанської та Оваднівської ОТГ, а сьогодні в Любомлі охоплені навчанням 22 особи від Любомльської, Вишнівської, Головненської та Рівненської ОТГ.

Організатори: Програма USAID РАДА, Програма «U-LEAD з Європою», Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя, Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».

Прес-служба народного депутата.