До 10 мільйонів плануємо залучити на сільські дороги – Ігор Гузь на зустрічі з громадою округу

29 Березень 2017
 Березень 29, 2017

До 10 мільйонів гривень заплановано залучити з державного бюджету на ремонт сільських доріг в регіоні Прибужжя. Про це депутат Верховної Ради Ігор Гузь розповів на зустрічах з громадами округу. Упродовж двох днів обранець працював у Любомльському та Іваничівському районах. Провів зустрічі з головами сільських та селищних рад, взяв участь у відкритті дитячих майданчиків, проінспектував освоєння субвенції в соціальних закладах.

«Спробую «вигризти» гроші на ремонт доріг між селами. Працюю з цього питання у міністерстві інфраструктури. Сподіваюся, 5-7 чи 10 мільйонів гривень таки вдасться залучити. Всі знаємо, яка ситуація з станом дорожнього покриття. Це чи не найболючіше питання для усіх нас, наші дороги, – це дороги «смерті», – зазначив Ігор Гузь під час звітування про свою роботу з жителями села Заболоття на Любомльщині.


Волинський нардеп сподівається, у цьому році «вибити» з державної казни за різними програмами орієнтовно до 50 мільйонів гривень.

До слова, держава у 2017 році запланувала зробити дорожнє покриття за трьома напрямками: «Устилуг-Володимир», «Ковель-Жовква» та «Володимир-Волинський-Луцьк».

Прес-служба народного депутата України