До уваги жителів Іваничівського району!

3 Липень 2016
 Липень 3, 2016

На Волині Фонд Ігоря Гузя “Прибужжя” продовжує акцію з безкоштовного обстеження легень для людей зі свого виборчого округу. Цього місяця з 29 червня пересувна флюорографічна установка працює у населених пунктах Іваничівщини.

З 23 травня по 21 червня перевіряли своє здоров’я жителі 22 сіл Володимир-Волинського району.

У зв’язку з підвищеною захворюваністю на органи дихання, така акція, ініційована Фондом Ігоря Гузя «Прибужжя», спрямована на допомогу людям віддалених населених пунктів, де немає подібної стаціонарної апаратури. Співорганізаторами акції є обласний тубдиспансер та Іваничівське ТМО.

Нагадаємо, що на Іваничівщині працюватимуть медики в 23-ох селах – у ФАПах або сімейних лабораторіях. Попередньо, про час і місце розташування флюорографа інформує жителів місцева влада.

Графік роботи флюорографа наступний:
29 червня обстежувалися мешканці сіл Лукович та Бужанки, 30 червня – Радович та Поромів, 1 липня – Жашкович та Морозович.
Завтра, у понеділок, 4 липня, флюорограф працюватиме у селі Колона.
4 липня – с.Стара Лішня;
5 липня – с. Старий Порицьк;
5 липня – с. Мовників;
6 липня – с. Риковичі;
6 липня – с. Литовеж;
7 липня – с. Топилище;
7 липня – с. Заболотці;
8 липня – с. Завидів;
8 липня – с. Заставне;
11 липня – с.Переславичі;
11 липня – с. Гряди;
12 липня – с. Милятин;
12 липня – с.Грибовиця;
13 липня – с. Павлівка;
13 липня – с. Соснина;
14липня – с. Мишів.

Оскільки флюорограф цифровий, людям видаватимуть відразу на руки результат обстеження, а у разі потреби – фахівець відправляє пацієнта до лікарні.
Подібні акції для профілактичного рентгенівського (флюорографічного) обстеження легень будуть поширені й на інші території районів, що належать до виборчого округу народного депутата.

Прес-служба народного депутата України