Дитсадок в Олеську отримав допомогу

26 Березень 2019
 Березень 26, 2019

Дитсадок в Олеську вчергове отримав допомогу – меблі для потреб ще однієї групи, яку відкрили 22 березня у закладі на Любомльщині. Там виховується майже 40 малят. Відвідує дитсадок не тільки місцева дітвора, а й – з сіл Ладинського старостинського округу.

“Ми пам’ятаємо період, коли садочки і школи закривалися. Зараз починається зворотній процес, і сьогоднішня подія – тому підтвердження. Головне, щоб було задля кого працювати”, – сказав помічник парламентаря Андрій Бокоч, вітаючи громаду.
Реконструкцію у навчальному закладі здійснили за кошти Вишнівської ОТГ.

До слова, понад півмільйона гривень з державного бюджету за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя отримало село Олеськ на соціально-економічний розвиток. У різні роки – це різного виду допомога, залежно від потреб.

У 2015 році, наприклад, у дошкільному навчальному закладі замінили систему опалення. Вартість робіт становила 350 тис. грн. Наступного року в селі облаштували дитмайданчик (80 тис. грн). У 2017-му реконструювали вбиральні, що розташовані на першому поверсі місцевої школи. З державного бюджету на ці потреби спрямували 60 тис. грн.

Загалом у розвиток цієї громади за депутатську каденцію залучили понад 4 млн грн. Голова Вишнівської Віктор Сущик подякував парламентарю Ігорю Гузю за підтримку.