Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» підтримав 11 корисних проектів

15 Червень 2017
 Червень 15, 2017

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні підбили підсумки третього етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч».

У Нововолинську, в офісі Фонду «Прибужжя» переможців нагородив сертифікатами депутат Верховної Ради України Ігор Гузь, який є ініціатором такої ідеї. Він зазначив: «Цей етап конкурсу серйозно відрізняється від двох попередніх, адже зараз маємо вже 11 переможців, так, як в сукупності у двох попередніх (в першому етапі – 6 переможців, і у другому – 5). Це – крок вперед, це – нові можливості для самореалізації людей і поштовх для змін на краще для розвитку інфраструктури своїх територій! Приємно бачити, що громади активізуються».

Виконавчий директор Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус розповів, що втілити проекти ініціативні жителі мають впродовж 4-х наступних місяців. Переможці та організатори для цього підписали угоди про спільну реалізацію грантів.
Як наголосив координатор програм Британської ради в Україні Захар Ткачук, експертне журі надало перевагу важливим потребам громад, а також актуальності їх втілення в життя.

Серед 70-ти поданих, представники конкурсної комісії обрали 11 найцікавіших та корисніших, на їх погляд, ініціатив та ідей.

Брали участь у конкурсі міні-грантів представники громадських організацій, закладів культури та освіти, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ініціативних груп та органів місцевого самоврядування, що знаходяться в регіоні Прибужжя: на території Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів, а також міст Нововолинськ та Володимир-Волинський.

Загальний бюджет 11-ти проектів-переможців – 317 832 гривень.

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британська рада дофінансує на суму – 200 000 гривень.

Лілія Стасюк, керівник проекту «Дитячий світ краси, казки та творчості», котра є вчителем початкових класів Селецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у Володимир-Волинському районі зазначила, що завдяки реалізації проекту в селі подолають основну проблему з матеріально-технічним забезпеченням шкільного класу.

Наталія Кравчук з села Литовеж, Іваничівського району, що є центром новоствореної громади представила свій проект, що також отримав перемогу. «Колектив народного аматорського колективу «Чиста криниця» села Литовеж існує ще з 60-х років минулого століття. Сценічні костюми дуже старі, тому ми вдячні за перемогу. Вже 29 липня у нас відбудеться День громади, і плануємо до цього часу пошити нові сучасні костюми і виступити в них», – зазначила вона.

“Хочемо привити любов хлопчиків й дівчаток до спорту. У садочку – 21 дитина, на території села загалом 160 дітей, віком до 16 років. Проблема є в тому, що малеча та молодь  не мають де займатися. Тож прагнемо облаштувати повноцінний спортмайданчик, де можна буде виконувати не лише звичайні силові вправи, але й спробувати себе у скелелазінні тощо. Вартість реалізації проекту 37 845 грн. Внесок ініціативної групи населеного пункту та сільради 17 845 грн, решту очікуємо від організаторів конкурсу”, – розповіла Тетяна Левчук, голова батьківського комітету ДНЗ “Берізка” із села Городнє, що на Любомльщині.

«Ми будемо продовжувати такі конкурси, адже це величезна можливість для громад отримувати кошти з недержавного сектору – тобто з різних грантових програм, а також крок до активізації населення», – резюмував Ігор Гузь.

Перемогу отримали такі 11 проектів у ІІІ етапі конкурсу міні-грантів «Крок назустріч»:

«Дитячий світ краси, казки та творчості» Селецької ЗОШ I-II cт. ім. О. Полонської (Володимир-Волинський район).
Суть проекту – облаштування сучасного класу в школі, зокрема: придбання телевізора, книжних поличок та інших необхідних меблів і обладнання.
Загальний бюджет – 50 000 грн; 20 000 грн – внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні/

«Джерело здоров’я» Устилузької міської ради (Володимир-Волинський р-н).
Суть проекту – облагородження природного джерела, зокрема, встановлення огорожі навколо нього задля збереження та захисту від забруднення. Загальний бюджет – 19 470 грн; 12 150 грн – розмір міні-гранту.

«Сучасне світло» ініціативної групи ЗОШ І-ІІІ ступенів села Луковичі (Іваничівський р-н).
Суть проекту – заходи з заміни системи освітлення у спортивному та тренажерному залах і проведення заходів з енергоефективності (придбання світлодіодних, енергозберігаючих лампочок для використання у школі).
Загальний бюджет – 26 000 грн, 20 000 грн – внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні.

«Покращення естетичного вигляду народного аматорського колективу «Чиста Криниця» Литовезької ОТГ (Іваничівський район).
Суть проекту – заміна сценічного одягу для народного аматорського колективу «Чиста криниця» та придбання світлової апаратури для будинку культури села Литовеж.
Загальний бюджет – 36 000 грн; 20 000 грн – розмір міні-гранту.

«Сучасне обладнання – якісне навчання» ЗОШ І-ІІ ступенів села Завидів (Іваничівський район).
Суть проекту – придбання сучасних шкільних класних дошок.
Загальний бюджет – 18 060 грн; 12 640 грн – внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні.

«Встановлення дитячо-спортивного майданчика в ДНЗ «Берізка» с. Городнє» (Любомльський район).
Суть проекту – придбання та облаштування сучасного дитячо-спортивного майданчика поблизу дитячого садка «Берізонька».
Загальний бюджет – 37 845 грн; 20 000 грн – розмір міні-гранту.

«Безпечна школа» Любомльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (місто Любомль).
Суть проекту – встановлення системи відеоспостереження у школі.
Загальний бюджет – 24 989 грн; 20 000 грн – внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні.

«Спортивно-ігровий простір «Спортикус» ініціативної групи мешканців 5-го мікрорайону (місто Нововолинськ).
Суть проекту – облаштування спортивно-ігрового майданчика з баскетбольним міні-полем.
Загальний бюджет – 32 000 грн; 20 000 грн – розмір міні-гранту.

«Радість дітям» ініціативної групи мешканців будинку (вул. Полуботка, Нововолинськ)
Суть проекту – встановлення сучасного дитячо-спортивного майданчика.
Загальний бюджет – 25 648 грн; 16 648 грн – внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні.

Центр розвитку «Creative studio» ГО «Креатив студіо» (місто Володимир-Волинський).
Суть проекту: створення центру розвитку «Креатив студіо» для занять дівчат, віком від 8 до 15 років та проведення на його базі курсу «Юна леді» для учениць міських шкіл.
Загальний бюджет – 39 300 грн; 20 000 грн. – розмір міні-гранту.

«Скринька добра» виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради
Суть проекту – встановлення у місті двох контейнерів «Скриньки добра» за адресою вул. Ковельська, 8, куди люди зможуть приносити одяг для тих, хто його потребує.
Загальний бюджет – 26 580 грн, 20 000 грн- внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні.

Прес-служба народного депутата України