Громаду "Прибужжя" навчали е-демократії

26 Липень 2016
 Липень 26, 2016

За підтримки Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя” у Нововолинську (МРЦ «Нові Крила») відбувся навчальний семінар-практикум «Особливості роботи з платформами е-демократії та інструментами е-врядування», у рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади».

Участь у заході взяли громадські активісти, депутати місцевих рад, ІТ-спеціалісти та місцеве самоврядування Володимир-Волинського, Іваничівського, Любомльського районів та міст Нововолинськ і Володимир-Волинський.

На семінарі виступили Михайло Наход – виконавчий директор Асоціації відкритих міст, голова Луцької міської громадської організації «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» та Петро Верзун – голова правління Волинської обласної громадської організації «Фонд місцевого розвитку».
Тренери розповіли про основні цілі та завдання програми EGAP у Волинській області та найпоширеніші інструменти е-демократії в Україні та на Волині. Обговорили також особливості використання платформи «Відкрите місто» та Єдиної системи місцевих петицій.

За словами виконавчого директора Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя” Бориса Карпуса, головне завдання таких заходів – майбутні дискусії в депутатських колах та середовищах ІТ-сектору, задля впровадження нових технологій у державному управлінні.

Прес-служба народного депутата України