"Хто очікував, що після об’єднання в громади буде «рай на Землі», помилявся" - Ігор Гузь

13 Вересень 2018
 Вересень 13, 2018

Хто очікував, що після об’єднання в громади буде «рай на Землі», – помилявся. Щоб скерувати ситуацію на позитивний результат – працювати спільно мають старости, голова ОТГ та жителі самої громади.

На цьому наголосив народний депутат Ігор Гузь вчора, 12 вересня, під час зустрічі з мешканцями невеликого села Коритниця Устилузької ОТГ. Того ж дня він відвідав села Новини, Полум’яне, Турівка, Заболоття та Селіски, які найбільш віддалені від міста.

Люди розповіли про погане транспортне сполучення з Устилугом та Володимиром-Волинським, потребу в енергозберігаючих вікнах та дверях у фельдшерсько-акушерських пунктах, заміну покрівлі в медичних установах та встановлення дитмайданчиків.

Зустрічі відбулися у ФАПах, клубах та просто на вулиці.
Разом із депутатом працювали помічники – Віктор ХицьВалентина Романюк , а також голова громади Віктор Поліщук, старости – Валентина Томчук, Неоніла Панасюк та Анатолій Яльницький.

Загалом за час роботи Ігоря Гузя у Верховній Раді на пропозицію нардепа для соціально-економічного розвитку Устилузької ОТГ спрямували з державної субвенції майже 3 мільйони гривень.