Ігор Гузь анонсує створення мережі громадських організацій Прибужжя

24 Червень 2016
 Червень 24, 2016

У Володимирі-Волинському пройшов Форум громадських організацій, мета якого – формування мережі громадських організацій регіону Прибужжя. Форум відбувся за підтримки програми «РАДА» від USAID.

Народний депутат України Ігор Гузь, який є ініціатором заходу зазначив у вітальному слові, що у перспективі планує створити мережу громадських організацій регіону Прибужжя задля досягнення низки цілей.

«Громадянське суспільство існує тоді, коли є частина людей, які стикаються із проблемами і намагаються їх вирішувати. Головне – об’єднувати спільні зусилля і залучати до вирішення якомога більшу кількість людей», – повідомив народний депутат Ігор Гузь.

Він переконаний, що до головних завдань нардепа належать прийняття та ініціювання законопроектів, а також безпосередня робота із виборцями. Однак, додав, що готовий працювати у зовсім різних напрямках, які будуть під силу його команді. «Розвиток громадянського суспільства – це одне із тих завдань, які я ставлю перед собою», – наголосив Ігор Гузь.

Народний депутат підкреслив: «Ми повинні робити все можливе, аби навчитися писати проекти. Є можливості. Після цього Форуму моя команда ставить собі за мету створити мережу, яка могла б допомагати громадським організаціям у написанні проектів та пошуку донорів».

«Ми готові запросити 20 представників громадських організацій для ознайомчої поїздки для пошуку партнерів у Республіці Польща. Таку зустріч спробуємо організувати до закінчення літа. Вважаю, що така поїздка та взагалі обмін досвідом під час сьогоднішньої зустрічі буде успішним завершенням та підсумком Форуму громадських організацій», – резюмував народний депутат України Ігор Гузь.

Прес-служба народного депутата України

4SemthOMfas