Ігор Гузь: Близько 80 майданчиків - для громади регіону «Прибужжя»

10 Червень 2016
 Червень 10, 2016

У планах цього року – в регіоні «Прибужжя» встановити близько 80 дитячих та спортивних майданчиків. Про це народний депутат парламентської фракції «Народний фронт» розповів під час щоквартальної прес-конференції для мас-медіа округу, яку провів учора у Нововолинську (Волинська область).
Кабмін підтримав пропозиції народного депутата України щодо виділення державної субвенції на ці цілі та низку інших соціально значимих об’єктів.
«У кожній сільській раді округу плануємо встановити по одному новенькому спортивному та дитячому майданчику. А у Володимирі-Волинському та Нововолинську їх кількість сягатиме 10-ти. Це – гарна перспектива для невеличких сіл та містечок округу, оскільки зараз кількість дітей збільшується», – розповів він.
Ігор Гузь поінформував, що з державної казни надійде 12 мільйонів гривень для Любомльського, Іваничівського, Володимир-Волинського району та двох міст: Володимира-Волинського та Нововолинська: «Зроблю відразу уточнення про те, що будуть внесені технічні зміни, згідно з нашою домовленістю з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом – це тільки перша частина суми. Я очікую, що у вересні надійде ще 8 мільйонів, для вирішення проблем виборчого округу № 19. Суми, і ті списки, які є наразі на сайті Кабінету Міністрів ще недосконалі, – будуть уточнення».
Розробка проектно-кошторисної документації та вибір підрядника – це завдання сільських або міських рад. На думку Ігоря Гузя, після облаштування об’єктів, кожна рада повинна взяти їх на баланс та слідкувати за порядком на території майданчиків.

Прес-служба народного депутата України