Ігор Гузь: Освітяни Прибужжя зможуть зустрітися із Міністром освіти та науки Лілією Гриневич

30 Червень 2016
 Червень 30, 2016

Народний депутат України Ігор Гузь допоможе освітянам округу організувати спільну зустріч із Міністром освіти та науки Лілією Гриневич, аби обговорити актуальні проблеми галузі та реалії освіти краю. Про це говорили під час зустрічі-звіту депутата із колективом у Нововолинському обласному ліцеї-інтернаті.

Нардеп розповів працівникам навчального закладу про свою активну діяльність, як у окрузі, так і у парламенті. Наголосив, що не пропустив жодного засідання парламенту, а також зазначив, що працює над тими законопроектами, що зможуть хоч на трохи полегшити життя місцевих жителів його округу.
Ще Ігор Гузь повідомив про державну субвенцію для соціально-економічного розвитку волинського краю. Кабінет Міністрів України врахував його пропозиції, і вже до середини липня 12 мільйонів гривень мають надійти на виборчий округ №19, до якого належать міста Нововолинськ, Володимир-Волинський та Іваничівський, Любомльський та Володимир-Волинський райони.

Зокрема у Нововолинську – за ці кошти планують відремонтувати спеціалізовану ЗОШ №1 – колегіум, а також – у планах – капремонти шести дитячих навчальних закладів. Крім цього, у шахтарському місті облаштують шість дитячих майданчиків.

«Буде організована зустріч освітян мого виборчого округу із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Із Нововолинського ліцею також будемо запрошувати представників. У Києві буде можливість у деталях розповісти про проблеми та спільно знайти способи їх вирішення, чи навіть надати їй певні пропозиції щодо питання розвитку освіти», – зауважив Ігор Гузь.

Прес-служба народного депутата України