Ігор Гузь підтримує добровільне приєднання громад до міст обласного значення

9 Грудень 2017
 Грудень 9, 2017

У Верховній Раді, на жаль, не вистачило голосів для підтримки в другому читанні законопроекту №6466 – щодо приєднання громад до міст обласного значення за спрощеною процедурою.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав народний депутат Ігор Гузь.

«Цей законопроект може реально «розблокувати» розширення багатьох таких міст в Україні, зокрема Нововолинська у моєму окрузі та обласного центру – Луцька.

Проте, що чимало міст не мають достатнього простору для подальшого розвитку, вже не говорить тільки лінивий. При цьому, продовжуються політичні ігри та штучні блокування об’єднання.

Я поважаю право сільських громад зберігати самостійність і не приєднуватися до міста, але навіть там, де, на це є воля громади; де люди фактично їздять на роботу, в школу чи скупитися в місто, об’єднання до цього часу блокувалося через страх окремих політиків перед перевиборами.

Поки шанс таки добитися його прийняття цього законопроекту не втрачений, бо його повернули в профільний комітет. Тепер головне завдання – щоб його зміст не переписали до повторного розгляду і прийняли на наступному пленарному засіданні», – йдеться у дописі.

Прес-служба народного депутата України