Ігор Гузь популяризує спорт через перепливання озер і на Рівненщині

27 Жовтень 2016
 Жовтень 27, 2016

Народний депутат Ігор Гузь вкотре переплив озеро. Цього разу – із колегою з парламенту з Рівненщини – Юрієм Вознюком. Попри похмуру погоду та температуру повітря +5 градусів (за Цельсієм) заплив таки відбувся.

«Незалежно від пори року акція, яка взяла початок на Волині, набула популярності і в Рівненській області», – зазначив Ігор Гузь.

Разом із народними депутатами долучилися до перепливання Білого озера депутат міської ради Олександр Курсик та волинський підприємець Вадим Жук.

Двокілометрову дистанцію через озеро Біле подолали за 1 годину та 10 хвилин.

«Ми пливли задля нашого задоволення, для популяризації здорового способу життя, і будемо намагатися вирішувати питання з інфраструктурою. Скептикам скажу – це нормальний підхід, хобі і нормальне бачення», – зазначив народний депутат Ігор Гузь.

Він наголосив, акція перепливання різних озер – це один із способів пропагування здорового способу життя та привернення уваги до розвитку інфраструктури у двох областях.

До відома, народний депутат 7-го жовтня здійснив заплив Великого Згоранського озера разом із головою обласної ради Ігорем Палицею. Також, у рамках акції “Перепливаємо” Ігор Гузь відзначив 25-ту річницю Незалежності України, перепливши озеро Світязь уздовж (7,4 км) за понад 7 годин.

Прес-служба народного депутата України