Ігор Гузь працює у закордонному відрядженні в Молдові

6 Березень 2017
 Березень 6, 2017

Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради в закордонних справах України Ігор Гузь працює у закордонному відрядженні у Кишеневі в Республіці Молдова. Мета робочого візиту – активізація та налагодження двосторонніх стосунків.

У рамках робочого візиту заплановані зустрічі з Послом України у Молдові Іваном Гнатишиним, лідерами опозиції Андрієм Настасе та Маєю Санду, парламентарями. Відбудеться також зустріч з Валентиною Булигою, котра є депутатом парламенту Молдови, екс-міністром праці, соціального захисту та сім’ї. Цій зустрічі передувала розмова Ігоря Гузя з колегою ще під час його перебування у ПАРЄ, що відбулося у січні ц.р. в Страсбурзі.

«В Україні – налагодження контактів між Молдовою і тема Придністров’я, –  на 22-му плані. Тут відбувають дуже непрості події. Президентом став Ігор Додон від соціалістичної проросійської партії. Вимагають перевиборів. Є шанс, що ці перевибори мають відбутися і проросійські сили отримують більшість у парламенті Молдови. З другої сторони – Придністров’я, де перебувають російські війська на наших південних кордонах. Ніхто цієї проблемою не займається, у тому числі, і питанням контрабанди, яка йде як з Придністров’я до України, так і навпаки”, – коментує Ігор Гузь.

Народний депутат з Кишенева закликав міністра закордонних справ України Павла Клімкіна активніше займатися налагодженням стосунків між нашою державою та Молдовою.  «На жаль, ніхто не займається  питаннями, актуальними, безпосередньо тут у Молдові. Мусимо тримати ситуацію на пульсі аби не «прогавити», щоб на південних рубежах нашої країни не було проросійської влади».

Відео з коментарем нардепа Ігоря Гузя можна переглянути на його особистій сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/igor.guz/videos/vb.100000473225561/1781007165258374/?type=2&theater

 

Прес-служба народного депутата України