Ігор Гузь про проект держбюджету-2017

8 Жовтень 2016
 Жовтень 8, 2016

Народний депутат, обраний в 19 виборчому окрузі на Волині, Ігор Гузь схвалює те, що проект бюджету прийнятий до обговорення у вересні, тому що політики матимуть час на вивчення документу та внесення своїх пропозицій.

“Я вітаю те, що бюджет був запропонований для парламенту 15 вересня. Це дуже добре, тому що два попередніх роки ми не мали часу ознайомитися і внести свої пропозиції. В цілому , я вважаю, що бюджет збалансований. Є, звичайно, якісь свої нюанси, пов’язані з економічною ситуацією, надходженнями та інше. Але мене цікавить найбільше мій округ та Волинь в цілому в цьому бюджеті.

Тому перше – це питання шахти № 10 (ДП Шахта № 10 “Нововолинська” – К.), адже зараз виділили всього 20 мільйонів на неї. Це не логічно, якщо у попередні роки було 200 та 100. Я запропонував все таки 200 мільйонів виділити. Другий момент, який цікавить мене у цьому бюджеті, – це продовження митного експерименту і надходження від перевиконання від митних надходжень впроваджувати на певні об’єкти. Я запропонував об’єкт – дорога “Устилуг – Володимир-Волинський – Луцьк”. Це такий стратегічний напрямок, який мене цікавить, як народного депутата в цьому бюджеті. Є багато дрібніших пропозицій, зауважень, але це – дві ключові теми, які я зараз лобіюю”, – наголосив він.

 

За матеріалами Інтернет-видання “Ділові новини Волині”