Ігор Гузь провів прийом громадян в Іваничівському районі

11 Вересень 2015
 Вересень 11, 2015

Народний депутат України Ігор Гузь 10 вересня із робочим візитом відвідав Іваничівський район. Жителі Іваничівщини прийшли до нардепа із проблемами та проханням їх вирішити. Цього разу Ігор Володимирович провів прийом громадян у стм.Іваничах і селах Переславичі, Топилище, Колона та Луковичі.
Мешканці Іванич скаржились на те, що не отримали майнових паїв. Як розповідають місцеві, колгосп у селищі було реорганізовано у 2000 році. Віднедавна, після зміни інвесторів, людям припинили видавати чесно заслужені паї. Іваничівці попросили Ігоря Гузя розібратись із даною проблемою. Також звертання жителів смт.Іваничі стосувались порушення громадського спокою у селищі та прохань надати роз‘яснення щодо порядку нарахування спожитої електрики.
Із села Трубки на прийом до Ігоря Гузя завітали керівники школи та садочка. Найпершим проханням було сприяння народного депутата у купівлі необхідного обладнання для освітніх закладів. Директор ЗОШ села Трубки просила народного обранця допомогти придбати мультимедійну дошку для використання у навчально-виховному процесі. У Переславичах жінки прийшли із проханням проінформувати їх про пільги «Матерів-героїнь».
Мешканка села Топилище Іваничівського району розповіла Ігорю Володимировичу про те, що у селян раніше було знято газові лічильники. Однак після перевірки було виявлено, що деякі з них не придатні до роботи. Відповідно, жителям пропонують придбати нові лічильники, однак уже за власні кошти. Представники громади Топилища обурені і просять нардепа вирішити це питання.
Сільський бібліотекар Колони звернувся до Ігоря Гузя із проханням забезпечити бібліотеку новою літературою, а також подав прохання про заміну дверей. Мешканка села Луковичі прийшла на прийом до народного депутата із надзвичайною фінансовою проблемою – проханням посприяти у придбанні стегнового суглоба, який необхідно замінити. Орієнтовна його вартість сягає близько 50-60 тисяч гривень.
Народний депутат Ігор Гузь запевнив жителів Іваничівсього району, які прийшли на прийом, що особисто контролюватиме вирішення їхніх проблем. Для цього нардеп доручив своїм помічникам-консультантам та керівникам громадських приймалень з’ясувати, яким чином можливо вирішити проблеми, про які розповіли селяни народному обранцю на прийомі громадян .
Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя