Ігор Гузь привітав громаду села Верхнів з відкриттям дитсадка

24 Березень 2016
 Березень 24, 2016

Ігор Гузь, на запрошення громади села Верхнів (Іваничівський район) приїхав на відкриття дитсадка. Там, на базі місцевої школи відновили приміщення, в якому розгорнули групи, що працюватимуть допоки чотири години на день.

Депутат Верховної Ради побажав усім дітям з радістю відвідувати садочок та з приємністю відзначив, що, у такий непростий для держави час, відкриваються дошкільні заклади.

Ігор Гузь, як годиться, приїхав з подарунком. На придбання каркасних меблів передав фінансову допомогу від фонду «Прибужжя». За словами завідуючої ДНЗ, за ці кошти закуплять стільці та столики для малечі. Усі 19 малят виховуватимуться у комфортних умовах.


«Де народжуються діти, там є перспектива. Приємно, що відкриваємо такі садки. Знаю, є пропозиція зробити, аби дошкільний заклад запрацював на повний робочий день. Я готовий в цьому громаді допомогти. Наші діти повинні жити в іншій Україні, адже за ними – майбутнє», – зазначив він.


Народний депутат запевнив також громаду, що тримає на контролі питання стосовно оптимізації малокомплектних шкіл в його виборчому окрузі. Ігор Гузь виступає проти їх закриття. На його переконання, вирішувати цю проблему потрібно спільно з усіма сторонами – враховуючи побажання батьків та вчителів. До цієї реформи треба підходити індивідуально, зважаючи на кожен окремий випадок, аби не створювати соціальну напругу. Приміром, торік, школи в селах Верхнів та Грушів вдалося відстояти і вони працюють.


З відкриттям садочка привітали і представники місцевої влади, наприкінці свята всі гості отримали від дітвори подарунки, зроблені власноруч.

Прес-служба народного депутата України