Ігор Гузь та Ігор Палиця перепливли Згоранське озеро

8 Жовтень 2016
 Жовтень 8, 2016

Народний депутат Ігор Гузь разом з головою обласної ради Ігорем Палицею перепливли Згоранське озеро, що у Любомльському районі. Дистанцію довжиною озера у 1,5 кілометри подолали за півгодини.

Акцію «Перепливаємо!» ініціював Ігор Гузь цьогоріч. До 25 річчя Незалежності України народний депутат переплив найбільше озеро Світязь. Саме тоді голова обласної ради Ігор Палиця і зголосився, що «наступного разу попливемо разом». Вже 10 вересня політики повідомили, що 7 жовтня перепливуть Згоранське озеро. До сьогоднішнього водяного марафону долучилося бажаючі, серед них – єдина жінка – помічниця нардепа Марина Хромих, а також – міський голова Любомля Роман Ющук, депутат Любомльської міськради Олександр Мікульський, Сергій Панасюк із Ковеля, вчитель фізкультури Леонід Гаврилюк з Турійського району, 60-ти річний житель Згоран Валерій Теребуха.

Старт запливу розпочався зі східної частини Згоранського озера, фінішували – на центральному пляжі.

Народний депутат Ігор Гузь зауважив: «Як і обіцяли – озеро перепливли. Акція присвячена пропагуванню здорового способу життя. Ми пливли не для змагання, а для задоволення. Ми закликаємо молодь  не вживати алкоголю, не палити цигарок, займатися спортом. Людина, яка займається спортом, буде успішною Тому власним прикладом ми демонструємо здоровий спосіб життя».

Голова обласної ради Ігор Палиця підкреслив: «Сподіваюся, що такі акції будуть регулярними. Бо озеро Світязь знають багато не лише в Україні, а за її межами. А от Згоранське озеро менш популярне. Треба його популяризувати і заохочувати туристів приїжджати сюди».

13Політики зазначили, що втілюватимуть різноманітні спортивні проекти. Зокрема, в окрузі народного депутата цьогоріч постане 77 дитячих та спортивних майданчиків, за кошти субвенції, виділеної за сприяння Ігоря Гузя.

Загалом волинський політик за два роки вже переплив понад 50 волинських озер, і Згоранське озеро – вже було в його переліку в жовтні 2014-го.

Довжина Згоранського озера – 1,5 кілометра, а пересічна ширина – один  кілометр.

14625747_676380942516428_135056964_o

IMG_0119

8

Прес-служба народного депутата України