Ігор Гузь відвідав невеликі села Іваничівського району

27 Липень 2018
 Липень 27, 2018

Почути, що турбує жителів найменших сіл Іваничівського району, які у них є проблеми, і якої підтримки потребують – така була мета зустрічі народного депутата Ігоря Гузя 26 липня із мешканцями Старого Порицька, Радович, Лукович, Орищ, Щенятина та Старосілля.

Люди розповіли про поганий стан доріг, проблеми з транспортним сполученням і нарахуванням субсидій, зміни щодо ввезення «євроблях». Також звернулися із проханням сприяти у встановленні спортивних і дитячих майданчиків та допомогти відремонтувати заклади культури й освіти коштом держсубвенції.

До слова, з ініціативи народного депутата, за час його роботи в парламенті, для розвитку Старого Порицька спрямували 230 тисяч гривень, Луковичівської сільської ради (Орищі, Луковичі, Бужковичі) – 830 тисяч гривень, с. Старосілля (Павлівської ОТГ) – 160 тисяч гривень. Загалом для Іваничівського району за три роки роботи у Верховній Раді, на прохання Ігоря Гузя вдалося залучити понад 4 мільйони гривень на вирішення соціально-економічних проблем регіону.

Разом із депутатом працювали його помічники – Андрій БокочІгор П’ятохаТетяна Азаркевич, а також голова Павлівської громади Андрій Сапожник, голова Радовичівської сільради Микола Матіяш та голова Луковичівської сільради Михайло Бойчук.