Ігор Гузь вважає, що недовіра голові КСУ не стане на перешкоді інавгурації

20 Травень 2019
 Травень 20, 2019

Ситуація із висловленням недовіри голові Конституційного Суду України пов’язана з тим, що відбуваються «політичні розбірки», а не з намаганням перешкодити інавгурації новообраного Президента України.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Гузь.

Нардеп Ігор Гузь звернув увагу на те, що йдеться лише про висловлення недовіри, а юридично це не є відсторонення.

«Це дали сигнал, щоб він сам пішов із займаної посади. Можливо, завтра чи післязавтра вони його відсторонять за процедурою, але, я погоджуюсь з колегою, це не буде впливати жодним чином. Якщо там (під час інавгурації, – ред.) не буде присутній безпосередньо керівник КСУ, буде представник», – заявив Ігор Гузь.

На його думку, ситуація із висловленням недовіри голові КСУ пов’язана з тим, що відбуваються «політичні розбірки» між прихильниками у КСУ чинного Президента України і спробами новообраного Президента та його команди впливати на певні питання.

«Там багато підводних течій, але це не бажання зашкодити інавгурації», – переконаний Ігор Гузь.

Нагадаємо, на спеціальному засіданні Конституційного Суду, на якому представники структури розглядали висновок Постійної комісії з питань регламенту та етики, більшість суддів проголосувала за висловлення недовіри чинному голові КСУ Станіславу Шевчуку.