Ігор Гузь висловив свою позицію стосовно Савченко

20 Січень 2017
 Січень 20, 2017

В ефірі «112 каналу» народний депутат України Ігор Гузь поділився своєю думкою стосовно можливого виключення Надії Савченко з Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, висловив своє бачення можливого розколу Окупаційного блоку та прокоментував підсумкову прес-конференцію Барака Обами.

«Якби хтось написав би книжку «Як можна промахати все» – то це була б Надія Савченко…Думаю, її підтримка серед українського населення – мінімалізована», – зауважив нардеп.

Ігор Гузь підтримує своїх колег, які негативно оцінюють діяльність Савченко. Депутат запевнив, що підтримає рішення можливого виключення депутатки з Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

«Я вважаю, що в такому комітеті, надважливому для національної безпеки та оборони країни, така людина, як Надія Савченко, не повинна бути. Можливо, вона обере інший комітет, де не буде таємниці, де не буде питань оборони», – зауважив нардеп.

Стосовно конференції Барака Обами, Ігор Гузь запевнив, що з оптимізмом дивиться  на прихід республіканців до влади в США.

Разом із тим, нардеп притримується позиції негативного ставлення до Опозиційного блоку, називаючи його нащадком «Партії регіонів».