Ігор Гузь: “Я дисциплінований депутат, не пропустив жодного засідання у Верховній Раді”

30 Січень 2015
 Січень 30, 2015

Прес-конференція нардепа Ігоря Гузя традиційно пройшла у затишному приміщенні ресторану “Маяк”, що у Володимирі-Волинському. Закриття шахт №1 та №9, дофінансування шахти №10, призначення голів райдержадміністрацій, “бюджетна епопея” та багато інших тем обговорювалися депутатом із представниками регіональних ЗМІ, підприємцями Володимира-Волинського та активістами громади.

На початку прес-конференції пан Гузь ще раз торкнувся бюджетної теми, навколо якої було чимало спекуляцій як із боку опозиціонерів, так і представників певних регіональних ЗМІ. “Так, я голосував “за” державний бюджет у тій редакції, яку запропонував Арсеній Яценюк. Таке було бачення фракції, до якої я належу. Окрім того, я вважаю, що держава, в якій іде військовий конфлікт не може існувати без основного фінансового документа. Наші хлопці, які стоять під кулями, не отримали б самих необхідних речей, якби нардепи не проголосували за держбюджет. Гірше від прийняття такого рішення не стало, це точно”.

Питання закриття шахти №1 та шахти №9 – це питання часу. Ігор Володимирович сказав, що єдине,чого прагне добитися від уряду – це поступовість та прозорість процесу та працевлаштування гірників, які, однозначно, усім складом не зможуть отримати робочі місця на шахті №10. Ще пан Гузь висловив надію на те, що певні інвестори вкладуть кошти у завершення нововолинського довгобуду.

Народний депутат починає законотворчу діяльність. На допомогу собі він обрав 10 юристів, а також планує створити робочу групу із простих педагогів, медиків, представників бізнесу, фермерів, які допомагатимуть йому розуміти глобальні проблеми виборчого округу та вносити життєві пропозиції у законодавство України. Основні моменти, які в першу чергу потребують редагування – це відновлення території пріорітетного розвитку у Новововолинську, нові санкції у боротьбі із незаконною торгівлею алкоголем та лобіювання спрощеного перетину кордону для прикордонних районів Волинської області.

“В деяких ЗМІ пішли чутки про те, що я отримав грошову компенсацію за оренду житла у місті Києві. Хочу повідомити моїм виборцям, що ні жодної копійки на руки я не отримав. Держава перераховує плату за мій одномісний номер просто в готель “Київ”. Якщо ж наша фракція вирішить відмовитися від компенсації – я буду винаймати квартиру у столиці власним коштом”, – розповів пан Гузь.

Зараз нардеп переймається ситуацією із матеріальним забезпеченням 14 бригади. “Ми збираємо необхідні воякам речі – бойлери, теплий одяг та взуття та я особисто наступного тижня відвезу ці речі у Луганську область. У неділю планую відвідати полігон у Рівненські області, де проходять навчання вояки із Волині. Є відомості про те, що там не дуже добре харчують та не достатньо добре навчають наших мобілізованих. Перевіримо, якщо це правда – буду писати депутатський запит на ім’я міністра оборони.

Про голів райдержадміністрацій, які на даний момент відсутні у ряді районів області, пан Гузь зазначив, що не розуміє такий менеджерський хід Президента, але думає, що найближчим часом це питання буде закрите. Володимир-Волинську РДА швидше за все очолить пан Юзифович. Хоча, коментувати персони кандидатів Ігор Володимирович не хоче. Це прерогатива очільника держави, а працювати депутат буде з усіма.

Інші важливі моменти Ігор Гузь висвітлить сьогодні у студі “БУГу” під час прямого ефіру.

БУГ