Ігор Гузь, як і обіцяв, відстояв, щоб надходження від волинської митниці йшли на ремонт доріг

23 Березень 2016
 Березень 23, 2016

Ігор Гузь, як і декларував у своїй передвиборній програмі, відстояв аби кошти від перевиконання бюджету Волинської митниці надходили до нас в область, а не так, як було раніше – до столиці. Торік 56 млн грн інвестували в ремонт аварійної дороги «Луцьк-Львів» через Радехів». На цьому наголошує народний депутат України під час зустрічей у своєму виборчому окрузі, звітуючи перед громадами про рік депутатської діяльності.

Волинський політик був одним із ініціаторів законопроекту про відновлення доріг за рахунок митних надходжень. Волинь – в числі п’яти областей, що стали пілотними. І з 5 вересня 2015 року Закон – в дії. Експеримент триватиме до 1 січня 2017 року.

«Ми лобіювали і втілили. Я мав змогу переконатися в ефективності схеми, коли 50% коштів від перевиконання планів митницею йде на ремонт автошляхів. Так, згідно цього Закону, в 2015 році 56 мільйонів гривень від митних надходжень інвестували в ремонт дороги «Луцьк-Львів» через Радехів. », – зазначив він.

«Я розумію, що не кожен користується цією дорогою. Але всі знаємо, який був стан цієї дорожньої інфраструктури. Справу зрушили «з мертвої точки» – дорога будується! Починаються роботи й на Волині. Я пропонуватиму, аби за таким механізмом приступили до ремонту дороги за напрямком «Любомль-Володимир-Волинський – Сокаль – Львів», – зазначає Ігор Гузь.


Прес-служба народного депутата України