Ігор Гузь: За бардак у системі е-декларування має відповідати керівницто НАЗК

29 Березень 2017
 Березень 29, 2017

На думку волинського нардепа Ігоря Гузя, відповідальність за систему  е-декларування має нести голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак. Про це він розповів у телефонному коментарі для News One.

«Це безвідповідальна позиція НАЗК. Тим більше, що на розробку цієї системи витратили 27 мільйонів гривень. Збої в роботі були, і торік. Менша кількість подавала декларації. Мали б про це подумати і забезпечити належне функціонування цієї системі. Це саботаж з боку керівництва НАЗК. Написати заяву про звільнення за власним бажанням, інших варіантів бути не може», – зазначив він.

Ігор Гузь навів у приклад платіжну систему Приват24, якою користуються мільйони українців, і яка ефективно працює.

«Як на мене, треба прийняти кадрове рішення і розганяти все керівництво НАЗК. Проводити конкурс і набирати нових людей. Реальних справ про роботу НАЗК я не чув. Тому в мене напрошується суб’єктивний висновок, що керівництво цієї структури, не справляється. І забезпечили достатньо хорошою зарплатою. Нагадаю, керівник НАЗК отримує заробітну плату в сумі більше 100 тисяч гривень. «Завалило» процес електронного декларування», – підкреслив нардеп.

Зауважимо, що вже тиждень «чиновники» нарікають, що через технічні причини не можуть подати декларації.

 

Коментар нардепа Ігоря Гузя можна прослухати на його особистій сторінці у соцмережі Фейсбук  https://www.facebook.com/igor.guz/videos/vb.100000473225561/1815208298504927/?type=2&theater

 

 

Прес-служба народного депутата Ігоря Гузя