Ігор Гузь зайняв перше місце серед волинських політиків за активну підтримку важливих економічних законів

28 Лютий 2016
 Лютий 28, 2016

Народний депутат України Ігор Гузь зайняв перше місце серед волинських політиків за активне голосування важливих економічних законів. Таку оцінку народному обранцю дала Економічна правда та VoxUkraine. Видання підготувало рейтинг депутатів Верховної Ради на основі їх голосування в 2015 році за найважливіші економічні закони.

Відтак, Ігор Гузь за результатами експертів отримав 165,75 балів. Найважливіші реформаторські законопроекти минулого року – про ринок природного газу та електронні закупівлі.

Дбаючи про інтереси виборців свого округу, сам політик ініціював голосування за внесення змін до бюджетної програми. Це дозволило виділити 200 млн грн на добудову шахти №10 «Нововолинська», а також додаткове фінансування гірничої галузі в 2015 році.

«Економічна правда» зазначає, що два десятки незалежних експертів присуджували бали народним депутатам за те, як вони голосували за економічні закони. Оцінювали політиків за десятибальною шкалою. Місце кожного депутата експерти визначали за сумою балів за результатами голосування народних обранців. Для аналізу вони самостійно обирали законопроекти

Відтак, волинський народний депутат Ігор Гузь – на 15 місці за активну підтримку важливих економічних законів, серед 411 українських політиків.

                                                                                                       Прес-служба народного депутата України