Ігор Гузь: Зміна чинного законодавства це інструментарій впливу на НКРЕКП

5 Квітень 2017
 Квітень 5, 2017

На думку народного депутата України Ігоря Гузя, потрібно внести зміни до чинного законодавства щодо НКРЕКП, аби мати змогу впливати на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це він розповів у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK, коментуючи рішення щодо запровадження абонплати за газ.

«Український парламент, уряд і Президент мають багато задавнених проблем, вирішувати, які уникали до останнього моменту. Тому через останні події виникла потреба негайної реакції влади», – додав нардеп.

Ігор Гузь, днями працював в окрузі , спілкувався з громадою, яка найчастіше озвучувала проблему – це  абонплата за газ.

«Зустрічався з виборцями, і вони закликали навести порядок. Але смішно сказати простій людині, що не лише я, як парламентар, а й увесь парламент, не можемо нічого зробити. Хіба це можливо у парламентсько-президентській країні? Очевидно, треба міняти чинне законодавство щодо НКРЕКП», – переконаний обранець.

Ігор Гузь вважає, що оцінку роботи голови НКРЕКП Дмитра Вовка повинна дати і Верховна Рада України, тому для цього відповідний інструментарій повинен бути. «А саме – зміна до чинного законодавства. Не може лише Президент впливати на цю ситуацію, і при цьому виглядати хитро: він фактично призначив голову Комісії НКРЕКП і керує ним, але він ніби і ні при чому. Так бути не може», – резюмував Ігор Гузь.

 

 

Прес-служба народного депутата України