Ігор Гузь зустрівся з жителями багатоквартирних будинків Володимира-Волинського

20 Липень 2018
 Липень 20, 2018

Чому самоорганізація жителів важлива, як боротися з правопорушниками, які засмічують під’їзди, яке майбутнє «євроблях» в Україні та шахтарське питання: це й не тільки обговорили мешканці багатоквартирних будинків Володимира-Волинського із депутатом Верховної Ради Ігорем Гузем.

Він 19-го липня зустрівся із жителями вулиць Івана Франка, 4, Князя Василька, 2, а також Ковельської, 140, 142, 142/1. Нардеп розповів про загальноукраїнську ситуацію, власну діяльність у парламенті тавідповів на запитання волинян.
Також закликав людей бути активнішими, зокрема, брати участь у проекті Фонду «Прибужжя» та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – «Чистий двір», аби привести до ладу під’їзди та прибудинкові території.

До слова, у дворі поряд з будинками 142 та 142/1 торік встановили дитячий майданчик коштом «соцеконому» за 80 тисяч гривень. Тепер жителі будинку 140, що розташований у сусідньому дворі, теж мріють про таку ж конструкцію для своїх дітей.

Також з народним депутататом працювали його помічники Андрій БокочВалентина РоманюкАнастасія Тріль та перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук.