Команда нардепа Ігоря Гузя переймала та ділилася досвідом із латвійськими колегами

2 Жовтень 2017
 Жовтень 2, 2017

Команди народних депутатів України Ігоря Гузя, Олександра Кодоли, Вікторії Сюмар та Олександра Черненка, представники міжнародних організацій та депутати Латвійського Сейму обмінялися досвідом щодо організації роботи в окрузі, обговорили сучасні інструменти для комунікації з виборцями та підбили підсумки діяльності ініціативи Модельний округ Програми USAID РАДА. Тренінг «Висновки та перспективи діяльності модельних округів» тривав упродовж трьох днів на Чернігівщині.

Українські депутати обговорили майбутню можливу співпрацю із Почесним консулом Латвійської Республіки у Чернігові та області Оленою Вишняковою у Почесному консульстві Латвійської Республіки. В рамках візиту нардепи та їхні помічники також брали участь у круглому столі та огляді виставки «Генерал Латвійської армії Петеріс Радзиньш в історії Литвії та України».

Окремо, у місті Ніжин (Чернігівська обл.) делегація відвідала місцеву школу, авіачастину МНС, також зустрілися із головами об’єднаних територіальних громад та керівництвом міста.

У рамках проведення тренінгу депутати прозвітували про свою роботу та наголосили на важливості децентралізаційних процесів, а також обговорили україно-латвійську співпрацю, враховуючи потенціал Волинської області.

Прес-служба народного депутата України