“Марафонський забіг” Ігоря Гузя на Любомльщині

2 Квітень 2019
 Квітень 2, 2019

Зустрічі з людьми — один із ключових напрямів роботи депутата Верховної Ради Ігоря Гузя.

Він каже: “йду до людей, інформую про свою депутатську діяльність, фіксую пропозиції людей та реагую на їх критику”.

Днями обранець разом з командою працював у Любомльському районі. Зустрівся з жителями сіл Зачернеччя, Застав’є, Вілька-Підгородненська, Підгороднє і Боремщина, а також у Любомлі –  районної гімназії, амбулаторії, будинку школяра та, просто, на вулиці.

Зустріч у Зачернецькій школі

“У мене відбувся такий собі “марафонський забіг” (сміється, – “Кордон”). Провів 12 зустрічей: і в селах, і у Любомлі. Такий формат дозволяє не тільки розповісти про те, що роблю, а й почути проблеми, так би мовити, з середини і посприяти в їх вирішенні”, – коментує він.

Жителі сіл, всі як один, говорили про ремонт доріг. Гостро “стоїть” тема виїзної торгівлі  — є потреба, аби у села бодай раз на тиждень заїжджав хтось із підприємців, щоб була можливість купити хліба. Сила-силенна питань звучала про те, що соціальна система «шкутильгає»; та про те, як, у школі, дитсадку чи клубі “залатати дірку”. Це все, на думку громади, має вирішити теж депутат Верховної Ради. Хотілося б навпаки – парламентар пише закони, щоб людям в такій “глибинці” легше жилося, а місцева влада разом з громадою вирішують місцеві проблеми.

Зустріч у Підгородненській школі

Застав’є

Вілька Підгородненська

У місті люди говорили про те, що потрібно облаштувати тротуари та благоустрій, відсутність меблів у амбулаторії, оновлення освітніх закладів та забезпечення їх необхідною технікою.

Любомльська гімназія

Любомльська амбулаторія

Мешканці вул. Огієнка просили у парламентаря державної підтримки для будівництва вуличної дороги. Це – частина нового у місті мікрорайону. Ще донедавна у них була величезна проблема – не було електропостачання. Трансформатор мали, а коштів, за що збудувати лінію – не мали.  Звернулися до парламентаря. Як результат: за поданням парламентаря уряду з державного бюджету спрямував 240 тисяч гривень.

У Любомлі нардеп Ігор Гузь разом з головою Любомльської ОТГ Романом Ющуком оглянули лісовий масив, що неподалік центральної площі в місті.

“Спільно з місцевою владою запланували зробити паркову рекреаційну зону. Це – навпроти будівлі райдержадміністрації. Там є доріжка. Жителі Любомля знають, де це. Власне, днями за моєї ініціативи кабмін передбачив для цього проекту в держбюджеті півмільйона гривень. Буде там класна паркова зона. Робитимуть в кілька етапів. Мені б хотілося перейняти досвід парку в Луцьку – алею парасольок. Плануємо дитячий майданчик у парковому стилі. Є багато ідей.  До Дня Незалежності маємо справитися”, – розповів депутат та зауважив, що вже цьогоріч з державного бюджету в розвиток Любомльського району “зайде” понад 2,5 мільйона гривень.