Машівці відзначили своє свято

11 Вересень 2018
 Вересень 11, 2018

У неділю, 9-го вересня, День села відсвяткували у Машеві. Селян щиро вітали представники влади різних рівнів, духовенства, депутати, гості, – інформує інтернет-видання “КОРДОН”.

На святкуваннях побували також представники команди народного депутата Ігоря Гузя та Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”, які привітали тамтешніх жителів зі святом й вручили пам’ятні подарунки. Зокрема, футбольна команда села Машів отримала новеньку форму.

“Щоразу приємно відвідувати такі заходи, коли збирається мало не вся громада, на святкування приходять цілими сім’ями, родинами, з маленькими дітьми, — коментує керівник районного осередку “УКРОП” Микола Оніщук. — Під час таких заходів люди діляться своїми здобутками і планами. А наше завдання всіляко сприяти їм у розвитку”.

Були також відзнаки від народного депутата Ігоря Гузя. Місцевим підприємцям Вірі Токарській, Наталії Власюк і Миколі Матвійчику їх вручила керівник громадської приймальні нардепа Інна Дідух.

“Для місцевих жителів, куди не заїдь, День села — одне з найулюбленіших свят, адже це можливість бодай на кілька годин відволіктися від домашніх клопотів, поспілкуватися з односельцями, — ділиться враженнями Інна Дідух. — Це важливо, що люди бережуть національні традиції, адже загальновідомо, що село — колиска України. І команда Ігоря Гузя їх в цьому підтримує і докладатиме зусиль, аби наші села розвивалися, міцніли, і з ними міцніла наша держава”.