Місцева влада часто не чує прохання містян, – нововолинці

6 Жовтень 2014
 Жовтень 6, 2014

5 жовтня кандидат в народні депутати від партії Арсенія Яценюка «Народний фронт» Ігорь Гузь зустрівся з виборцями, – інформує інтернет-видання «БУГ».

На зустрічах звучали питання різного спрямування: від загальноукраїнських до проблем місцевого характеру. Водночас громадяни позитивно оцінили спілкування кандидата із виборцями, адже дуже часто місцева влада не дослухається або просто не хоче чути їхні скарги чи прохання.

Всього заступник голови Волинської обласної ради Ігор Гузь мав понад десять зустрічей із нововолинцями. Відбулися вони у дворах й на ринку міста.

Кандидат розповів, що закінчення війни на сході України і вступ до Євросоюзу і НАТО є пріоритетними для «Народного фронту». Він додав: «51-ша бригада – герої, а називати їх «дезертирами» ганебно».

Болюче питання міста – добудова шахти №10. Заступник голови Волиньради вважає своїм завданням «бити у дзвони», щоб завершилося будівництво, адже це підприємство в перспективі надасть 1200 робочих місць.

«Народний фронт» та «Блок Петра Порошенка» йдуть на вибори спільно, відтак я матиму виходи на керівництво країни і зможу посприяти добудові шахти», – зазначив Ігор Гузь.

Щоразу під час зустрічей заступник голови Волиньради закликав виборців йти на вибори та голосувати за одну з демократичних сил, що підтримали Майдан. Також всі присутні на зустрічі нововолинці для звернень з проблемних питань змогли отримати особисті контакти кандидата.