Нардеп Ігор Гузь - з громадою округу

27 Червень 2016
 Червень 27, 2016

Традиційно, у період двох тижневих парламентських канікул волинський нардеп Ігор Гузь відвідує населені пункти свого округу. За один день встигає об’їхати від найбільшого до найменшого найвіддаленішого сіл. Він постійно зустрічається з людьми, звітує про свою роботу, слухає пропозиції та конструктивно сприймає критику.

Учора на запрошення  мешканців села Згорани (Любомльський р-н) та Шистів (Володимир-Волинський р-н) народний депутат побував на святкуванні престольних празників цих населених пунктів.  Святкові дійства у Згоранах та Шистів відбулися за підтримки Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя». Зокрема, для дітвори були організовані різноманітні розваги та подарунки.

Вітаючи, громади зі святом, він насамперед побажав кожному оптимізму в усіх починаннях. «Сьогодні, у непростий для держави час, без оптимізму ніяк. Військові дії на Сході – незавершені. Економічну кризу кожен відчуває у своїй «кишені». Непросто. Зі свого боку, я, разом з моєю командою завжди готовий, у міру своїх можливостей, людям допомогти», –  наголосив він.

Ігор Гузь поінформував людей, що цьогоріч на розвиток регіону «Прибужжя» Уряд виділить 20 мільйонів гривень: 12 зараз надійде, ще 8 мільйонів – у вересні. «Кабмін підтримав мою пропозицію щодо встановлення в окрузі за ці кошти 80 дитячих та спортивних майданчиків. Сподіваюся, разом з місцевою владою вдасться, можливо і до жовтня,  втілити задумане», – підкреслив він та вручив організаторам святкових дійств  подяки народного депутата.

Прес-служба народного депутата України