Нардеп зустрівся із жителями села Гряди на Іваничівщині

12 Вересень 2018
 Вересень 12, 2018

Торік школярам села Гряди (Іваничівський р-н) придбали комп’ютерний клас. Гроші у сумі 140 тис. грн спрямували на прохання народного депутата Ігоря Гузя з держбюджету. І саме в цьому приміщенні й відбулася учорашня зустріч парламентаря з громадою.

Традиційно такі зустрічі стають схожими на прийоми громадян, де мешканці порушують якщо не свої особисті, то соціальні проблеми, села.

Директор школи Володимир Томчук порушив вкрай важливе питання – підключення школи до газопостачання, оскільки наразі, за його словами, – блокування виходу ПАТ «Волиньгазом» через відсутність обов’язкових модемів. Через це, з початком навчального року діти не отримують гаряче харчування. Ігор Гузь відразу в телефонному режимі сконтактував з керівником обласної установи. Хоча, того ж дня для освітнього закладу підключили газопостачання.

У планах керівництва освітнього закладу та жителів села – добудова школи та утеплення фасаду приміщення нинішньої. Ігор Гузь оглянув майданчик будівництва та зауважив, що на умовах співфінансування готовий включитися у процес.

Наразі у селі налічується 167 школярів, а поріг першого класу наступного року переступить 31 дитина, тому перспектива є.

Працювали з депутатом його помічники Borys KarpusІгор П’ятохаТетяна Азаркевич.