Ігор Гузь посприяв виділенню 13 мільйонів гривень нововолинській шахті №10

29 Грудень 2014
 Грудень 29, 2014

Після прийняття Верховною Радою державного бюджету на 2015рік, яке затягнулося до 5-ої ранку, народний депутат України, голова Волинської обласної організації «Народний фронт» Ігор Гузь уже встиг провести ряд робочих зустрічей для вирішення проблеми нововолинських шахтарів. Нагадаємо, що наразі у Нововолинську триває страйк вугільників, які вимагають виплати заборгованих коштів за будівництво 10-ої шахти та просять не закривати 1-шу та 9-ту.
Під час зустрічей із Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком, міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним, міністром фінансів Наталією Яресько та головним казначеєм країни Тетяною Слюз, Ігореві Гузю вдалося домовитися про те, що уже сьогодні, 29 грудня, будівельники 10-ої шахти отримають частину заборгованих грошей – 13 мільйонів гривень. Урядовці запевнили волинського нардепа, що готові до дискусій та сприятимуть вирішенню проблем шахтарів.
Що стосується майбутнього можливого закриття нововолинських шахт №1 і №9, а також забезпечення належного фінансування шахти №10 у 2015 році то поки питання не зрушилося з мертвої точки. Ще до Нового року в міністерстві енергетики та вугільної промисловості України планується нарада з цього приводу за участю зокрема і представників вугільної галузі Волині.

Прес-служба Волинської обласної організації “НАРОДНИЙ ФРОНТ”