«Наша присутність у Раді допоможе змінити стару систему», - Ігор Гузь

19 Жовтень 2014
 Жовтень 19, 2014

Кандидат у народні депутати Ігор Гузь вважає, що прихід у владу нових політиків із команди «Народного фронту» дозволить змінити стару репресивну систему у правоохоронних органах.

Про це він розповів під час зустрічі із виборцями у Нововолинську в суботу, 18 жовтня.

Нагадаємо Ігор Гузь та Тетяна Чорновол у цей день спілкувалися із виборцями на центральних площах Володимира-Волинського, Нововолинська та Любомля.

«Ми боролися із місцевою міліцією, коли забороняли відправляти автобуси на Податковий майдане, на Євромайдан. Ми вигнали звідси начальника міліції, Ігор Гузь долучився до вигнання начальника обласної міліції Терещука. І Аваков тепер призначає його київським головним міліціонером. То революція відбулася чи ні?», – запитав один із учасників зустрічі у Володимирі-Волинському.

Ігор Гузь нагадав, що на Волині революціонерів неодноразово намагалися репресувати за боротьбу проти режиму, зокрема проти нього самого розпочали три кримінальних провадження.

«Ми спільно разом боролися проти тої міліції. Мушу визнати, що Олександр Терещук робив подання, і за його керівництва на мене відкрили три кримінальні справи за боротьбу проти режиму. Мені чіпляли на руку електронні браслети завдяки йому. Коли був штурм УМВС, це він дав наказ стріляти світлошумовими гранатами по людях», – нагадав Ігор Гузь.

Він відзначив, що активістам вдалося вигнати із області керівника слідчого управління УМВС Михайла Руденка, який тепер «пристроївся» на Житомирщині.

«Боротьба продовжується. Був начальник слідчого управління Руденко, 200 людей під час Майдану на допити погнав. Ми його ледь з Волині прогнали, зараз десь в Житомирі. Тому потрібно боротися далі. Наша присутність в раді дозволить розхитати ту систему», – вважає Ігор Гузь.