Неприпустимо, що український канал транслює програму російського виробництва

16 Січень 2017
 Січень 16, 2017

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України Юрія Артеменка з проханням відреагувати на діяльність телеканалу «СТБ». Зокрема, в ефірі за 15 січня ц.р. у програмі «Битва екстрасенсів» транслювали версію програми, що створена російським каналом «ТНТ». Герої сюжету – військові, які ніби-то «служили» в Україні і брали участь у бойових діях на Сході України на боці так званих «ДНР-ЛНР».

Нардеп вважає «абсолютно неприпустимим той факт, що український загальнонаціональний  телеканал допустив вихід в ефір сюжету за участю бойовиків, котрі воювали проти української армії, тим самим «підірвавши» до себе довіру мільйонів своїх телеглядачів», – йдеться у зверненні.

«Неприпустимо, що загальнонаціональний канал показував програму,  де в зовсім іншому  – далекому від реального – світлі йдеться про реалії діяльності формування «ЛНР-ДНР»! В Україні не повинні показувати програми російського виробництва!» – наголошує Ігор Гузь у зверненні.

Народний депутат закликав голову Нацради з питань телебачення та радіомовлення України провести перевірку, а також вжити жорстких та рішучих заходів щодо телеканалу СТБ у межах чинного законодавства. Зокрема, винести попередження, накласти штрафні санкції чи позбавити телеканал ліцензії загальнодержавного мовлення.

«Пінчук та його медіа починають впроваджувати філософію «злагоди та примирення» з агресором, яку він нещодавно презентував у статті на сторінках Wall Street Journal. І ось вчора телеканал СТБ пускає в ефір ток-шоу за участі терористів та вбивць! Хочуть рекламувати терористів – нехай шурують в ОРДЛО!», – коментує Ігор Гузь.

Прес-служба народного депутата України

зв