Освіта, земля, межі міст, «дірявий» бюджет, високі тарифи, крадіжка лісу – жителі Устилуга на зустрічі з Ігорем Гузем

29 Вересень 2016
 Вересень 29, 2016

Учора народний депутат Ігор Гузь активно працював з громадою в окрузі №19. Він зустрівся з головою Устилузької територіальної громади Віктором Поліщуком, з трудовими колективами дитсадка, школи та міської ради Устилуга, перед якими прозвітував про свою депутатську роботу та вислухав пропозиції  і зауваження.

Ігор Гузь розповів про залучення ресурсів в округ, що спрямовують на облаштування дитячих та спортивних майданчиків, а також – на ремонт освітніх, медичних та культурних закладів. Наголосив на тому, що він, як і кожен вчитель чи лікар, постійно ходить на роботу, і не пропустив жодного парламентського засідання, яких на сьогодні відбулося вже 220. Про те, що уже лобіює на рівні столиці ремонт дороги «Устилуг», що має здійснюватися за кошти митних надходжень, у рамках пілотного проекту. При цьому, наголосив, що голова Волинської ОДА Володимир Гунчик має врахувати думку людей і  прийняти рішення щодо початку реконструкції саме цієї дороги, яка веде від пункту пропуску «Устилуг». Підкреслив також, що разом з громадою округу  вболіває і допомагає, аби  малокомплектні школи в селах без згоди громади не закривали. З цього питання відбулися уже зустрічі з Міністром освіти Лілією Гриневич, брифінг у стінах парламенту, Ігор Гузь і у телефонному режимі постійно контактує з керівництвом профільного міністерства.

«Моя філософія така – постійно працювати з людьми, і працювати так, щоб був результат. Я не можу вирішити всі питання,  але роблю – що можу. Спілкуюся з людьми, чую їх критику, пропозиції…. Бачу прогалини в роботі влади – критикую. Часто-густо у нас виходить, що наша влада постійно погана. Самі ж її і вибираємо.  Але я постійно наголошую, не треба чекати на допомогу від держави, не чекати, що хтось прийде з Києва і все зробить. Треба самоорганізовуватися і робити добрі справи разом. І я завжди готовий – у міру можливого, – підтримувати громаду», – зазначив Ігор Гузь  при спілкуванні з людьми.

Люди порушували перед депутатом багато  проблемних питань, а саме: дірявий бюджет в освіті, низькі зарплати та високі тарифи, відсутність меж міст, реформування освітньої галузі, формування госпітального округу в Володимирі, відсутність державного реєстратора в ЦНАПі, децентралізація та інші. Освітяни нарікали, що школа в Устилузі ще з часу заснування немає актового  та спортивного залів.

У жителів запитань багато, але найбільше вони хочуть і вимагають «живого» спілкування з владою, яка, на жаль, не завжди до них приїжджає. Часто-густо, на їх думку, народний депутат має бути знавцем з різної тематики, і знати, як вирішувати усі земні проблеми. Розмова Ігоря Гузя з жителями міста Устилуг відбувалася у форматі діалогу: запитання та відповіді. Всі пропозиції для вирішення тих чи інших питань громада сформує у листі до депутата для роботи у профільних міністерствах.

Завтра ж Ігор Гузь працюватиме в Любомлі та Нововолинську.

 

Прес-служба народного депутата України