Пільги та пенсії: що турбує нововолинців

6 Березень 2018
 Березень 6, 2018

Перерахування пенсій, пільги для дітей війни та інші соціальні проблеми озвучили заявники на прийомі громадян у Валерія Мниха – помічника народного депутата Ігоря Гузя. Жителів Нововолинська та Благодатного турбують проблеми різного характеру.

Так, жінка котра є «дитиною війни» розповіла, що не отримує коштів, обіцяних законодавством у рамках соціального захисту населення.
Також звернулися мешканки селища Благодатного з питань перерахування пенсій колишнім працівникам вуглевидобувних підприємств, які були, у так званому, «Списку №2». До слова, осучаснення пенсій відбулося наприкінці 2017 року.

«Робітники, які працювали у шкідливих умовах, сьогодні не можуть отримати підвищення пенсії, обіцяної урядом», – підсумував помічник нардепа. Адже, одні працівники шахт отримали суттєві доплати, що сягнули чи не 50-ти відсотків пенсій, в той час, як пенсіонери «Списку №2» отримали всього лише 100-200 грн доплати.

Валерій Мних проконсультував усіх заявників та поінформував, до яких інстанцій та з якими документами варто звертатися, аби позитивно вирішити їхні питання. Деякі проблеми вдалося вирішити просто на прийомі громадян, інші ж – у роботі.

Прес-служба нардепа