Понад 1, 8 мільйона гривень - на розвиток смт Головне

26 Березень 2019
 Березень 26, 2019

Понад 1, 8 мільйона гривень спрямували з держбюджету за ініціативи Ігоря Гузя у розвиток смт Головне – центру Головненської ОТГ. За понад 4 роки роботи народного депутата в парламенті, він сприяв, щоб капітально реконструювали Будинок культури. На ці потреби надійшло 1 млн 280 тис. грн. За ці кошти відремонтували дах установи, замінили старі вікна й двері на нові – енергоощадні, провели електропроводку.

«Це був один із найперших і наймасштабніших об’єктів. Завдяки співпраці з нардепом ми зробили спільну інвестицію у розвиток громади. Люди знають депутата. Він особисто відвідав усі 10 населених пунктів ОТГ. Сподіваємося на продовження цієї співпраці», – розповів голова громади Микола Демедюк.

У приміщенні БК функціонує відділення банку, пошти та селищна бібліотека для дорослих. Для потреб бібліотеки за сприяння Ігоря Гузя цими днями його помічники – Ігор Торба та Андрій Бокоч – передали комп’ютер, сканер і принтер. Згодом проведуть Інтернет.

«У нас сьогодні – 500 читачів, які матимуть можливість працювати за цим комп’ютером. Техніка також допомагатиме в організації різноманітних заходів. Наші читачі дякують за таку підтримку», – розповіла завідувач бібліотеки Оксана Пикалюк.

У Головному реконструювали стадіон у центрі селища (250 тис. грн), де встановили огорожу і трибуну. Кошти на ці потреби надійшли ще й з районного та місцевого бюджетів. Дитсадку на вул. Миру, 48 придбали меблі (70 тис. грн). Встановили майданчик – територія Головненської спецшколи-інтернату (70 тис. грн). У місцевий ліцей незабаром завезуть понад 30 шкільних дошок, частину з яких закупили коштом держбюджету (майже 40 тис. грн) з ініціативи Ігоря Гузя.