Працювати із командою Ігоря Гузя - легко, – місцева мешканка Володимира-Волинського

25 Жовтень 2016
 Жовтень 25, 2016

Під час Публічного звіту народного депутата Ігоря Гузя за дворічну діяльність у парламенті, Олена Кандиба, мешканка міста Володимир-Волинський поділилася досвідом співпраці із Фондом Ігоря Гузя «Прибужжя».

Вона повідомила, що мала плідну роботу із представниками «Прибужжя» під час проектів «Інститут розвитку міста» та конкурсу міні-грантів «Крок назустріч», що ініціювали у Фонді Ігоря Гузя.

«Інститут розвитку міста передбачав круглі столи, зустрічі, на яких ми складали нові плани дій для нових звершень покращення міста. Але найбільш цікавим є і конкурс мікрогрантів «Крок назустріч» – наголосила місцева мешканка Володимира-Волинського.

Проект «Будуючи місточок» громадської організації «Берег надії», який координує Олена Кандиба, підтримали у Фонді Ігоря Гузя «Прибужжя» під час другого етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч». Так, команда активістів змогла встановити спеціальний ігровий майданчик для дітей із особливими потребами.

Олена Кандиба підкреслила: «Працювати із Фондом Ігоря Гузя «Прибужжя» було приємно та легко».

До відома, Публічний звіт за 2 роки діяльності народного депутата Ігоря Гузя відбувся у рамках проекту «Модельних округ» Програми РАДА, що має на меті покращити комунікацію між народними обранцями та їх виборцями.

Прес-служба народного депутата України