Публічний звіт про діяльність за 2 роки народного депутата Ігоря Гузя відбувся 25 жовтня у місті Володимир-Волинський

26 Жовтень 2016
 Жовтень 26, 2016

Ігор Гузь – перший волинський обранець, який публічно прозвітував про свою роботу за два роки. Публічний звіт відбувся 25 жовтня у місті Володимир-Волинський.

Ігор Гузь є одним із п’яти нардепів, які не пропустили жодного пленарного засідання, він провів у стінах парламенту понад 100 брифінгів із жителями свого виборчого округу, і таким чином порушував важливі питання людей на державному рівні. Більше 30-ти разів виступав із трибуни парламенту, та понад 35 разів – із місця. Народний депутат також є співавтором багатьох важливих законопроектів як для волинян, так і загалом для країни.

Ігор Гузь обраний в одномандатному виборчому окрузі №19, із центром у місті Володимир-Волинський. Входять до округу місто Нововолинськ, а також Іваничівський, Володимир-Волинський та Любомльський райони.

Нардеп постійно відстоює на державному рівні інтересів жителів округу. Так, за його сприяння на соціально-економічний розвиток територій округу в 2015 році надійшло 5,2 млн грн державної субвенції, а у 2016-му– понад 17 млн грн. Також, завдяки активній позиції Ігоря Гузя вдалося спрямувати майже 8 мільйонів гривень на 44-квартирний будинок для військових у м. Володимир-Волинський, 6 млн грн – на ремонт дороги у Любомлі та понад 5 мільйонів гривень – на ремонт вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському.

Діяльність депутата активно моніторить Громадянська мережа ОПОРА. До прикладу, в 2016 році Ігоря Гузя обрано головним спікером від Волині у парламенті; 2-м- у рейтингу серед 105-ти депутатів-мажоритарників.
Народний депутат є заступником голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, а також учасником проекту «Модельний округ» програми PADА від USAID.
Ігор Гузь докладає максимум зусиль, аби налагодити міжнародну співпрацю для жителів свого виборчого округу, зокрема – у залученні грантових коштів для розвитку громад. За два роки свого депутатства провів робочі зустрічі з Послами Німеччини Австрії, Литви, Польщі, Словенії,Угорщини та першим секретарем Словацької Республіки в Україні. Під час закордонних поїздок волинський політик постійно стоїть на захисті інтересів України. Брав участь у засіданні ПАРЄ, зустрічався у Польщі з керівництвом Любліна та Замостя. Ігор Гузь – у складі парламентської делегації працював у Латвії та Естонії. Для ефективнішої співпраці з ініціативи нардепа створили Асоціацію місцевого самоврядування Прибужжя. У рамках Асоціації між Фондом Ігоря Гузя “Прибужжя» та Локальною групою дій (ЛГД) «Фруктовий шлях» підписано Угоду про співпрацю. У планах – підписання Угод з шістьма гмінами Польщі.

Ігор Гузь є засновником Фонду «Прибужжя», якого створив після виборів, для підтримки громадських ініціатив жителів округу. Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» підтримує найрізноманітніші громадські проекти. Так, втілено проекти: «Комфортне місто», «Крок назустріч» – конкурс міні-проектів за 2 етапи підтримано 12 цікавих громадських ініціатив, які на втілення своїх проектів отримали сертифікати від Фонду. Фонд ініціював і відкриття туристичних «родзинок» – Я люблю Любомль, Володимир-Волинський, Іваничі; безкоштовне обстеження жінок на мамографі; безкоштовне обстеження жителів округу на флюорографі.
Упродовж двох років народний депутат Ігор Гузь разом із командою відвідали усі міста та найменші села округу №19, а це – 211. Він постійно звітує перед громадою округу як у трудових колективах, так і у дворах міст та селищ. На сьогодні таких зустрічей відбулося вже понад 170.

До приймалень народного депутата надійшло більше 2-х тисяч звернень громадян. Проведено, таким чином командою нардепа 170 прийомів громадян, надіслано 1687 депутатських звернень.

Через ЗМІ Ігор Гузь доносить до людей свою позицію, своє бачення розвитку країни. Вперше, за багато років, волинський політик Ігор Гузь – є активним учасником телеефірів на центральних телеканалах. На сьогодні був гостем понад 100 ефірів, та провів понад 100 брифінгів та прес-конференцій.

До відома, народний депутат Ігор Гузь є учасником проекту «Модельний округ», що організований ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках програми «РАДА» від USAID, мета якого – покращити комунікацію та взаємодію виборців з народними депутатами.

Для тіснішою комінукації Ігоря Гузя з жителями регіону Прибужжя працюють громадські приймальні нардепа, зокрема, у Любомлі, Іваничах, Володимирі-Волинському та Нововолинську.

Прес-служба народного депутата України