Разом із замміністра молоді та спорту ми були в одному громадському русі – Ігор Гузь на зібраннях з активістами

30 Червень 2017
 Червень 30, 2017

Народний депутат України Ігор Гузь закликав волинську молодь бути активною, адже саме від неї залежить майбутнє України. На цьому він наголосив під час міських зібрань «Стратегії розвитку молодіжних центрів Волинської області» у Луцьку. Захід відбувся за участі громадських діячів, заступника міністра молоді та спорту України, народних депутатів України.

До слова, народний депутат половину свого життя провів у молодіжному русі: є засновником Всеукраїнської молодіжної організації «Національний Альянс» та головою організаційного комітету фестивалю українського духу «Бандерштат» . Ігор Гузь відзначив Захара Ткачука, директора Молодіжного центру Волині, який є провідним лідером молодіжного руху в нашій області. «Ми можемо сподіватися на президента, на прем’єра, народних депутатів, але вони будуть змінюватися. Тому конкретно від кожного з вас залежить, як буде розвиватися Україна!» – наголосив він.

«Разом із діючим заступником міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, який є тут, ми разом були одному молодіжному русі. Сьогодні є багато людей, які були разом із нами в громадські діяльності, і же в віці 35-40 років вони керують державою!» – додав нардеп.

Також Ігор Гузь наголосив, що сьогодні багато молоді мріє про життя за кордоном: «Якщо частина з цих людей, які тут є зараз поїде за кордон, ця країна не матиме перспективи!»
Нардеп закликав представників молодіжних рухів бути небайдужими та продовжувати свою роботу, адже, на його думку «Кожен має вкласти свій внесок, щоб наша країна змінилася!».

Також Ігор Гузь додав, що вже цього літа відбудеться три цікавих події та запросив на них присутніх: Бандерштат-2017 (4-6 серпня), також 19-20 серпня вперше у місті Володимир-Волинський відбудеться Фестиваль «КНЯЖИЙ», а 26-го серпня на Поліссі відбудуться Polissia Challenge Cup 2017 – змагання з крос-триатлону .

Прес-служба народного депутата України