Спортивно-ігровий майданчик у Нововолинську - замість смітника

18 Грудень 2017
 Грудень 18, 2017

На місці пустиря у 5-у мікрорайні міста спільними зусиллями громади, Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні облаштували спортивно-ігровий комплекс «Спортикус». Вартість проекту – 32 тисяч гривень, з яких 20 тисяч – кошти, отримані у рамках конкурсу міні-грантів «Крок назустріч».

Про шлях втілення проекту поінформувала координатор проекту Ірина Приступа під час публічного звіту народного депутата України Ігоря Гузя за роботу в парламенті та окрузі за 2017 рік, який відбувся у селі Литовеж Іваничівського району, 15 грудня.

Вона розповіла, що близько 20-ти років на цій території були хащі та сміття. Люди створили ініціативну групу, яка й зайнялася спочатку благоустроєм, а потім уже облаштуванням майданчика для дозвілля дітей і молоді. Тепер тут – конструкції для різних вікових категорій: лазалки, бруси, шведська стінка, гойдалка, гірка, тенісний стіл, стійки для волейбольного поля.

За словами члена ініціативної групи мешканців 5-го мікрорайону Ірини Приступи, на досягнутому зупинятися не будуть. Спільними зусиллями вони розбудовуватимуть спортивний комплекс і в цьому їх підтримує нардеп Ігор Гузь.

Прес-служба народного депутата України