У Нововолинську навчали впровадженню енергозберігаючих технологій

11 Серпень 2016
 Серпень 11, 2016

У Нововолинську за підтримки Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя” відбувся семінар для представників об’єднань багатоквартирних будинків (ОСББ), де обговорювалось одне з актуальних нині питань – як знизити вартість опалення, враховуючи чергове зростання тарифів..

Спікерами були експерт проекту IFC “Енергоефективність у житловому секторі України” Петро Лавринюк та директор ТОВ “Торговий дім “Гольфстрім” Олександр Балаушко. Вони наголошували на доцільності проведення енергоаудиту наших будинків, особливо тих, що зведені у 50-90 рр., понад 80% яких потребують капремонту. Розповідали також про те, як можна зекономити після термомодернізації будинку, про можливості заощадження при сплаті за комунальні рахунки, про методи формування технічного завдання на термомодернізацію будинку тощо.

Луцькі експерти запропонували низку рішень для багатоквартирних будинків задля економії, зокрема: варто скористатися державною програмою, що компенсує 30% витрат для населення на утеплення осель.

Саме на збереженні цієї важливої програми наголошував народний депутат Ігор Гузь попри спроби Уряду її закрити через “неочікувано високий попит”. Адже лише підвищення енергоефективності будинків – реальний спосіб платити менше за їх опалення в таких умовах. На щастя, зараз програма знову працює.

У перспективі Фонд Ігоря Гузя планує подібні заходи організувати для голів ОСББ регіону “Прибужжя”.

Прес-служба народного депутата України