У Нововолинську приймальню нардепа Ігоря Гузя звернулися більше двох сотень людей

4 Липень 2017
 Липень 4, 2017

Вже другий рік поспіль помічники і сам народний депутат України Ігор Гузь проводять прийоми громадян у його виборчому окрузі, а це Іваничівський, Володимир-Волинський та Любомльський райони, а також 2 міста обласного значення – Нововолинськ та Володимир-Волинський. Загалом людей проживає близько 200 тисяч, а і тому, питань, із якими звертаються до депутата теж чимало.

Задля вирішення проблем на місцях нардеп і зініціював прийоми громадян, які проводять його помічники. Такі особисті зустрічі з людьми відбуваються не лише у громадських приймальнях, а й у селах округу.

Зокрема, Валерій Мних, котрий вже два з половиною роки є помічником нардепа проводить такі зустрічі у громадській приймальні шахтарського міста. Вона розташована у зручному місці: на вул. Нововолинській, 51, а тому й звертаються не лише нововолинці, а й жителі найближчих сіл Іваничівщини.

Як зазначає помічник депутата, людей часто цікавить питання призначення та нарахування субсидії, особливостей земельного кодексу України, питання успадкування майна, а також порядок отримання посвідчення учасника АТО. Дещо вдається вирішувати просто під час особистої розмови з людьми, інші – вдається «зрушити з мертвої точки», або дати пораду, куди треба “стукати” аби позитивно вирішити проблему.

До слова, впродовж цього року до депутатської приймальні у Нововолинську надійшло вже понад дві сотні звернень від жителів округу, і жодне із звернень не залишається без уваги нардепа та його команди.

Прес-служба народного депутата України