У Павлівці встановили туристичну родзинку з ініціативи нардепа

29 Липень 2018
 Липень 29, 2018

Туристичну родзинку в центрі Павлівської об’єднаної громади відкрили 28 липня за участю народного депутата Ігоря Гузя. Саме за його ініціативи відтепер всі охочі можуть милуватися та сфотографуватися біля інсталяції «Я  Павлівку». Встановлення конструкції відбулося за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Парламентар під час урочистостей з нагоди дня громади вручив Грамоту Верховної Ради України заступнику голови Іваничівської районної організації ветеранів АТО Волинської області Сергію Фітю, а також – подяки активним мешканцям громади.

“Для мене особисто, з 12-ти ОТГ виборчого округу, Павлівська громада – найбільш рідна. Можливо тому, що Андрій Сапожник два роки працював моїм помічником і ми підтримували його на посаду голови громади. Цього року в нас з Андрієм Сапожником є багато класних проектів, наприклад, дитячий садок в Топилищах і багато інших, які ми зможемо спільно реалізувати саме для вас.Бажаю всі оптимізму та віри”, – звернувся нардеп до місцевих жителів.

Разом із ним на святі побували його помічники – Андрій Бокоч, Тетяна Азаркевич, Ігор П’ятоха, Оксана Киричук та представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Сергій Недбайло.